مشخصات فایل(پروژه درباره مکانیک صنعتی (آبگرمکن خورشیدی))

پروژه درباره مکانیک صنعتی (آبگرمکن خورشیدی)|2068974|swd1785833|پروژه درباره مکانیک صنعتی آبگرمکن خورشیدی,مکانیک صنعتی,آبگرمکن خورشیدی
با ما همراه باشید با موضوع پروژه درباره مکانیک صنعتی (آبگرمکن خورشیدی)

↓↓ لینک دانلود و خرید پایین توضیحات ↓↓

فرمت فایل: word

(قابل ویرایش و آماده پرینت)

تعداد صفحات:14

قسمتی از متن فایل دانلودی:

هدف: گرمادهی به آب

بخش (سکتور): خانگی

توضیح:

عملکرد:عملکرد آب گرم کن های خورشیدی بستگی مطلق به شرایط آب و هوائی، نوع سیستم به کار رفته، طرز نصب و کارگذاری و همچنین به نوع استفاده از آب داغ دارد.

دفتر راهنمایی شرکت (SRCC) مقدار انرژی ذخیره شده در این روش را بین 37 تا 95 درصد اعلام کرده است.

مزایای مصرف کننده:

هیچ هزینه ای در صورت طراحی و نصب صحیح متوجه مصرف کننده نخواهد بود.

مراحل و چگونگی پیشرفت:

تنوع گوناگون و زیاد در طراحی انواع مختلف آب گرم کن های خورشیدی طی 20 سال گذشته زمینه تجارب بسیاری را برای شرکتها و نصب کننده هایی که در رقابت باقی مانده اند فراهم کرده است. از آنجا که هزینه ابتدائی ساخت بالا می باشد، در نتیجه فاکتورهای اطمینان، عمر مفید دستگاه و احتیاج به نگهداری کمتر کلیدهای موفقیت یک آب گرم کن خورشیدی می باشند.

و در چند دهه اخیر طراحیهای بد و بدون کیفیت جای خود را به طراحیهای بهتر و زیباتر داده است.

هزینه ها:

خرده هزینه های نسب یک آب گرم کن خورشیدی برای یک خانوار معمولا چیزی در حدود 1800 تا 2700 دلار خواهد بود.

باز پرداخت آسان هزینه ها بین 7 تا 12 سال به طول می انجامد.

ابزارآلات:

تأسیسات (نصب): مهمترین قسمت یک سیستم آب گرم کن خورشیدی تانکهای ذخیره سازی و آینه های خورشیدی می باشند. این آینه ها را معمولا بر روی پشت بام نصب می کنند. آینه ها به دو دسته کلی تقسیم می شوند. 1) صفحات مسطح یا 2) آینه های یکپارچه ذخیره کننده.

ذخیره کننده ها می تواند بخشی از خود آینه، یا بخشی از گرم کننده های کمکی و یا یک تانک مجزا باشند. در مناطق آب و هوای خنک تر که درجه حرارت به زیر صفر می رسد، یک روش حفاظتی در برابر انجماد مورد نیاز می باشد.

نگهداری و حفاظت: مقدار هزینه حفظ و نگهداری در یک سال بسته به نوع سیستم نصب شده بین 35 تا 75 دلار متغیر می باشد.

موارد حفاظتی: مزایایی پیشنهاد شده است یا در حال بررسی می باشند از جمله تخفیفاتی برای خریداری یک آب گرم کن خورشیدی.

پیامدهای زیست محیطی:

استفاده از آب گرم کن های خورشیدی خانگی نتایجی چون کاهش استخراج و استفاده از آب گرم کن های با سوخت فسیلی، افزایش بازده انرژی و همچنین کاهش درخواست انرژی در پی دارد. کاهش درخواست انرژی فوائد زیست محیطی همچون کاهش مصرف سوختهای گیاهی (فسیلی)، کاهش استخراج و بهره برداری از منابع طبیعی زنده و کاهش نیاز بهایجاد منابع طبیعی جدید دارد.

و...مطالب دیگر:
دانلود رایگان تحقیق آشنایی با آلگوریتمدانلود رایگان تحقیق آشنایی با اثرات زیست محیطی طرح های آب و خاک و توسعه پایدارمحیط زیست 2دانلود رایگان تحقیق آشنایی با اخلاق در پژوهشدانلود رایگان تحقیق آشنایی با المانهای ساندویچ پانلدانلود رایگان تحقیق آشنایی با بهره برداری از سپریتور روغندانلود رایگان تحقیق آشنایی با بیماری های قارچی درختان و میوه هادانلود رایگان تحقیق آشنایی با سامانه ملی زیست پزشکی و سلامتدانلود رایگان تحقیق آشنایی با فرآیند پرستاریدانلود رایگان تحقیق آشنایی با مبانی و اصول استانداردها و الگوهای مصرفدانلود رایگان تحقیق آشنایی با وظایف و عملکرددانلود رایگان تحقیق آشنایی کامل با قطعات داخلی و خارجی کامپیوتردانلود رایگان تحقیق آلاينده هاي موادغذائيدانلود رایگان تحقیق ابزار یادگیری،ادراک و تصمیم سازی در سازمان های دانش بیناندانلود رایگان تحقیق ابزاربندی سددانلود رایگان تحقیق ابزارهای درمانی در خانهدانلود رایگان تحقیق ابزارهای مدیریت و بهبود کیفیتدانلود رایگان تحقیق اتوماسیون فیدرهای توزیع برق مشهددانلود رایگان تحقیق اثرات روانی واجتماعیدانلود رایگان تحقیق اثرات كاستن از بار مالي و مديريتي دولتدانلود رایگان تحقیق اثرات مهاجرت،شهرنشینی و بیکاری بر توسعه اقتصادیدانلود رایگان تحقیق اثرات کاستن از بار مالی و مدیریت دولت در بخش صنعت بر توسعه اقتصادي كشوردانلود رایگان تحقیق اثربخشي بالينيدانلود رایگان تحقیق اجرا و پايش بسته خدمتي تالاسمیدانلود رایگان تحقیق اجراي سازه های فولادیدانلود رایگان تحقیق اجرای سیاست قیمت تضمینی