مشخصات فایل(پاورپوینت سوخت های خورشیدی و مقایسه آن با سوخت های فسیلی)

پاورپوینت سوخت های خورشیدی و مقایسه آن با سوخت های فسیلی|35023812|swd1785833|تعریف سوخت های فسیلی,کاربرد سوخت های فسیلی در زندگی,معایب سوخت های فسیلی,عکس سوخت های فسیلی,سوخت های فسیلی را تعریف کنید,تاثیر سوخت های فسیلی بر محیط زیست,سوخت های طبیعی,مزایا و معایب سوخت های فسیلی و زیستی
با ما همراه باشید با موضوع پاورپوینت سوخت های خورشیدی و مقایسه آن با سوخت های فسیلی

توضیحات:دانلود پاورپوینت با موضوع سوخت های خورشیدی و مقایسه آن با سوخت های فسیلی،در قالب ppt و در 22 اسلاید، قابل ویرایش.

بخشی از متن پاورپوینت: در حالی‌که سوخت‌های فسیلی به‌طور تدریجی رشد کرده‌اند، صنعت خورشیدی هر ساله به‌طور چشم‌گیری در حال رشد است و وضعیتش با دهه‌های گذشته تفاوت پیدا کرده است.
تولیدات کافی و توجیه اقتصادی زمینه رقابت انرژی خورشیدی را با ذغال سنگ، نفت، گاز طبیعی و انرژی هسته‌ای فراهم کرده است. در این مطلب به پنج برتری انرژی خورشیدی می‌پردازیم:
1 - ایجاد شغل
در حال حاضر تعداد شاغلین در زمینه انرژی خورشیدی نسبت به معادن ذغال سنگ در کشور آمریکا بسیار بیش‌تر است. نظریه کاهش یافتن فرصت‌های شغلی در صورت استفاده از انرژی‌های پاک، استدلال اشتباهی است. در حال حاضر رشد انرژی خورشیدی ده برابر رشد اقتصاد آمریکا است.
در سال ۲۰۱۲، صنعت خورشیدی ۱۴۰۰۰ موقعیت شغلی جدید ایجاد کرده است و در سال جدید ایجاد ۲۰۰۰۰ شغل دیگر پیش‌بینی شده است. در سال گذشته صنعت سوخت‌های فسیلی حدود ۴۰۰۰ موقعیت شغلی را کاهش داد.
و . . .

فهرست مطالب:مقدمهایجاد شغل
هزینه
ظرفیت
سرمایه‌گذاری
تاثیرات محیط زیستی
و . . .

توجه: چيزی که اين فایل را با بقیه فایل ها متمايز کرده است قابل ویرایش بودن و و آماده پرينت و ارائه بودن آن می باشد تا خريدار از خريد خود کاملا راضی باشد.


مطالب دیگر:
📌بررسی بهداشت روانی و آموزش و پیشگیری آن📌حاكميت سياسي پيامبر(ص)در قرآن، همراه با آیات مربوطه📌بررسی ساختارحكومت‏پيامبر (مروری بر جنبه های رهبری و اقتصادی و قضایی و جنگ و ...)📌بررسی وبلاگ و طريقه ساخت و ابزار کار آن📌بررسی تاریخچه ورزش در جهان📌بررسی آیات سوره الرحمن قرآن و تقسیر و ترجمه آن📌اختلالات زبانی وبررسی تکلم و لکنت زبان و روشهای درمان آن📌روشهای تبدیل فایل های مختلف به PDF و ایجاد و آماده و بهینه سازی فایلهای PDF📌معماري و آشنايي با معماران مشهور (تام مین، تادائو آندو، چارلز جنکز و فولدینگ)📌حقوق جزا و جرم شناسي و بررسی مراحل کشف جرم📌بررسی برنامه ریزی و مکانیزم آن و بررسی برنامه ريزي خطي و تئوري محدوديتها📌بررسی روشهای حل مسائل و کاربردها و نرم افزارها و بررسی برنامه ریزی خطی📌آشنايي با برينگها و دوره های آموزشی و سازندگان انواع آن📌بررسی جوش و جوشكاري و بررسی کاربرد آن در انواع پل ها📌آشنايي با معماري آتشكده ها در ساختمان و بررسی معماری چندین آتشکده و معبد معروف📌بررسی فضا در معماری و بررسی همزيستي های هنر معماري📌بررسی سلجوقیان و زندگينامة خواجه نظام الملك طوسي و اندیشه و عملکرد او📌بررسی رنگها و تاثیر آن بر زندگی و شخصیت انسانها📌اختلالات يادگيري و انواع و درمان آن و بررسی تأثير جدايي والدين دراختلالات یادگیری کودکان📌آشنايي با سخت افزار و حافظه RAM و انواع آن📌آشنايي با سيالات در علم مكانيك سيالات و بررسی حرکت و انواع و تغییر فشار و .. آنها📌بررسی توریسم و ویژگی ها و اهمیت و نظریه های آن و بررسی صنعت توريستي ايران📌آشنايي با قارچ و مرغوبیت و رشد آنها و بررسی قارچ هاي صدفي و پرورش آنها📌نگاهي گذرا بر ادبيات غرب و بررسی تاثیر ادبیات فارسی و اسلامی بر شاعران غربی📌بررسی رشد هيجاني و جسماني كودكان و بررسی رشد ناکافی